16 June 2019 Sunday
Twitter

8. Altın Örümcek Web Ödülleri

Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde 33 kategoride 2009 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeler ödüllendirilecek. Son başvuru tarihi 31 Mart Çarşamba.

DorukNet Pazarlama Yöneticisi Aslı Cem Avcılar 8. Altın Örümcek Web Ödülleri'ne ilginin yoğun olduğunu belirterek geçen yılın aynı dönemine göre kıyaslandığında başvuru sayısında önemli bir artış gözlendiğini belirtti.

Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde 33 kategoride 2009 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeler ödüllendirilecek. Son başvuru tarihi 31 Mart Çarşamba.

DorukNet Pazarlama Yöneticisi Aslı Cem Avcılar, başvuruların 31 Mart tarihine kadar www.altinorumcek.com web sitesinden yapılacağını belirtirken başvuru süresinin uzatılmayacağını söyledi. Avcılar, bir önceki yıl ile kıyaslandığında başvuru sayılarında artış yaşanmasının, internetin hayatımızdaki yerinin ne kadar vazgeçilmez olmaya başladığının bir göstergesi olduğunu vurguladı.

Yarışma ile ilgili tüm detaylı bilgilerin yer aldığı www.altinorumcek.com web sitesinden yarışma ile ilgili tüm bilgilere de kolaylıkla ulaşma imkanı bulunuyor.
Adaylar 33 kategori içerisinden, web sitelerinin değerlendirilmesi için uygun gördükleri en fazla 3 farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler.

Bir web sitesi için en fazla 3 farklı kategoride başvuru yapılabilcek ancak adaylar birden fazla web sitesi için başvuruda bulunabilecek.

Altın Örümcek Web Ödüleri sponsorları arasında Active, Btnet, Businessweek, Digital Arts, İnfomag, Kobi Efor, Kurumsal Haberler, Macline, Müzik.net, Newtech, Nexum Creative, Photoline, Technotoday, Telepati Telekom, Turk.Internet yer alıyor. *(Sponsorlar alfabetik olarak sıralanmıştır.)

Kısaca Altın Örümcek
2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli juri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Türkiye'nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.

www.altinorumcek.com

altın örümcek

Basın bülteninden derlenmiştir

Değerlendirme

Yazım dilinin sadeliği ve anlaşılabilirliği Puan: 0.00 (0 oy)
Yazıdaki kodların kalitesi Puan: 0.00 (0 oy)
İhtiyaca cevap verme Puan: 0.00 (0 oy)
Tavsiye edilebilirlik Puan: 0.00 (0 oy)
Genel değerlendirme Puan: 0.00 (0 oy)
Puanlamalar 5 üzerindendir.
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.