20 June 2019 Thursday
Twitter

Türkiye Klavye Şampiyonası Hakkında

Uluslararası Bilgi İşlem Federasyonu Türk Grubu Başkanlığı olan İntersteno-Türk'ün, her yıl düzenlediği Türkiye Klâvye Şampiyonalarının 7'ncisi, 2 Ocak - 28 Ocak 2012 tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirildi.

Neden bugüne kadar böyle bir federasyonun adını dahi duymadım, bilemiyorum. Ama internette denk geldiğim bir haberi paylaşmak istedim.

Meğer, ülkemizde klavye şampiyonası yapılıyormuş, Dünya İnternet Klavye Şampiyonası'na başvurular alınıyormuş, daha neler neler...


Neyse, http://www.interstenoturk.org/2012turkiye/default.asp adresindeki metin aynen şu şekilde:

 

"Uluslararası Bilgi İşlem Federasyonu Türk Grubu Başkanlığı olan İntersteno-Türk'ün, her yıl düzenlediği Türkiye Klâvye Şampiyonalarının 7'ncisi, 2 Ocak - 28 Ocak 2012 tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirildi.

...

Yarışma sonuçları

...

Türkiye İnternet Şampiyonasının sona ermesinin hemen ardından, 10 Nisan - 11 Mayıs 2012 tarihleri arasında finalleri yapılacak olan 2012 Dünya İnternet Klâvye Şampiyonasının kayıtları 5 Mart - 25 Mart 2012 tarihinde başlayacak!.. Türkiye Şampiyonasına katılarak başarılı olan tüm gençlerimizi, daha çok çalışarak Dünya Şampiyonasında da ülkemizi temsil etmeye çağırıyoruz... Gelişmelerden haberdar olmak için İntersteno-Türk web sitemizi takip edebilirsiniz."

  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları Facebook Yorumları
Yeni yorum yaz
Henüz bir yorum yazılmadı. İlk yazan siz olabilirsiniz.